Kaynak & Çıtçıt

Çıtçıt uygulamasından yararlanarak farklı bir havaya bürünebilir, saçlarınızı hem kısa hem uzun şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çıtçıt kullanımında doğal bir görünüm için dikkat edilmesi gereken noktaysa, kullandığınız ürünün kendi saç yapınıza ve rengine uygun olmasıdır. Saçların uzatılması ve yoğunlaştırılması için kullanılan çıtçıtların en önemli özelliği ise kolayca takılıp çıkarılabilmeleridir.

İLETİŞİME GEÇ

Birbirinden farklı etkileri olan bu ışınlar solaryum cihazlarında yapay olarak üretilerek, kontrollü bir şekilde bronzlaştırıcı etkisinden yararlanılır. Uzman kişiler tarafından yapılması gereken bu uygulama hoş ve uzun süre kalıcı bronzluğa ulaşmanızı sağlar.

Boncuk Kaynak

Boncuk Kaynak yöntemiyle kısa bir süre içinde uzun ve birinci sınıf saçlara sahip olabilirsiniz. Uğurkan Kuaför’ün deneyimli ve güvenilir ekibi tarafından uygulanan Cralichè Boncuk Kaynak uygulamasıyla sadece birkaç saat içerisinde istediğiniz uzunlukta, canlı ve hacimli saçlara sahip olabilirsiniz. Saçlarınız %100 doğal insan saçından üretilen ve özel bakım yapılmış Cralichè Boncuk Kaynak’la her zaman doğal ve sağlıklı görünür. Cralichè Boncuk Kaynak’ın sunduğu farklı renk ve modellerle saç şekliniz ve renginiz ne olursa olsun, doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Kısa, ince telli ve cansız saçlara sahip her kadın için de son derece ideal olan bu yöntemle saç uzatma sorununa son verebilirsiniz.

Keratin Kaynak

Günümüzde yoğun olarak kullanılan Keratin Kaynak uygulaması bir saç uzatma ve yoğunlaştırma teknolojisidir. İnsan vücudunda doğal olarak var olan keratin, içeriğinde protein ve aminoasitler ihtiva eden bir maddedir. Bu nedenle Keratin Kaynak saçınızın sağlığı açısından güvenle kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Isıya karşı dayanıklı olan Keratin Kaynak suyla yıkanabilir ve özel solüsyonuyla kolayca çıkartılabilir. Uğurkan Kuaför’ün deneyimli ekibi tarafından uygulanan Keratin Kaynak’la kısa sürede hacimli, canlı ve arzu ettiğiniz uzunlukta saçlar artık hayal değil.