G. HAIR BOTOX

Keratin Bakım ve Düzleştirme İşlemleri

Kimler için uygundur ?

Saçlarınız kıvırcıksa ve fazla kabarıyorsa

Saçlarınız asi ve isyankâr yapısı ile sizi yoruyorsa

Saçlarınız kuru ve birbirine karışmış ise ve zor taranıyorsa

Saçlarınızın uçları kırılıyorsa keratin bakım işlemlini yaptırabilirsiniz.

Brezilya Fönü – Kalıcı Düzleştime   

G Hair Alema saç düzleştirme sistemi, en kıvırcık ve en asi saçlarda bile %95’e varan oranda kalıcı düzleştirme sağlayan eşsiz bir sistemdir.  Yaklaşık 2 saatlik profoesyonel bir işlem gerektiren bu uygulama,  saçları anında düzleştirir. Saçları parlak, elastik, yumuşak, kolay şekil alan bir forma getirir. Uygulama sonrası saçlarınız zararlı dış etkenlere karşı korunur, çabuk uzar ve neredeyse hiç fön gerektirmez.

Keratin bakımın saçlardaki düzleştirme etkisi 45 ila 60 yıkamaya kadar kalıcıdır. Kümülatif etkisi sayesinde, uygulamayı saçlarınıza düzenli yaptırmanız durumunda, yüksek ısı ile fön çektirmek gibi agresif termal yöntemlerden kurtulabilirsiniz!

Yıkama sonrası saçlarınız kolayca kuruyacak ve fönlü gibi duracağından, saçlarınıza harcadığınız zaman da size kalır.

 

B- Tox Yoğun Bakım

G Hair B – Tox Intense yoğun saç bakımı, salonda pratik bir şekilde  uygulanır ve saçınızdaki kabarıklığı tamamen alır. Yüksek ısıl işlem gerektirmez. Etkisi  4 – 5 yıkama boyunca kalıcıdır.

  • Zor uzayan, kuru saçlarda botoks etkisi ile saçı yapılandırır.
  • 30 – 45 dakikada kolay uygulanır.
  • Serbest radikallere ve saç yaşlanmasına karşı vitaminlerle zenginleştirilmiş içeriği sayesinde daha prüzsüz, sağlıklı ve parlak saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.