brezilya fönü
(brezilya keratin)

Kalıcı saç düzleştirme yöntemi olan Lisse Design Keratin Therapi’yle  hayalinizdeki düz saçlara kısa sürede ulaşıp, uzun süre keyfini sürebilirsiniz. Bu işlem, saçlarınızın sürekli ısıya maruz kalmasını önler, doğal ve sağlıklı görünmesini sağlar ve sizi ciddi vakit kaybından kurtarır.

İLETİŞİME GEÇ

BREZİLYA KERATİNİ

BRAZILIAN BLOWOUT

BOBEL SAÇ BOTOXU

BREZİLYA FÖNÜ

G. HAIR BOTOX

BOBEL IXIR

Lisse Design Keratin Therapy Nedir?
 
Kimyasal işlemler, ısı veren şekillendiriciler gibi etkenler saçı birbirine bağlayan sülfür köprülerini kırarak, zamanla saçlarda hasara sebep olmaktadır. Saç düzleştirmede en yeni uygulamalardan olan Lisse Design Keratin Terapi, Hidrolize Keratin ve Kuaternize Kollajen içeren Kompleks sayesinde saçlarınıza zarar vermeden düzleştirir. Paraben içermemesi alerjik reaksiyon riskini ortadan kaldırırken, içeriğindeki kera-kollajen kompleksi sayesinde saçlarınız saçlarınız sağlığını kaybetmeden düzleşirken, uzun süreli düzlüğü garanti eder. Formaldehit, tuz ve sülfat gibi zararlı kimyasallar içermez. Avrupa standartlarına uygun bu formül her tür saç tipine güvenle uygulanabilir. Uzun süreli pürüzsüz, parlak ve kadifemsi biz düzlük sağlarken, aynı gün boyama işlemi de yapılabilir. İçeriğinde bulunan babassu yağı sayesinde saçları yumuşak ve ipeksi bir görünüme kavuşturur.
 
LISSE DESIGN KERATIN THERAPY NASIL UYGULANIR?
Lisse Design Keratin Terapy aşamalı olarak uygulanır.
 
1.Adım
Saç ve saç köklerini kalıntılardan arındırmak için Deep Cleansing Shampoo kuru saç yüzeyine uygulanır. Saçın tamamında homojen bir dağılım sağlanacak şekilde saç yüzeyine masaj yapılarak uygulanır. Aynı işlem ikinci kez tekrar edilir. İşlem sonunda saçlar kurutma makinesi yardımıyla kurutulur.
 
2.Adım
Bu aşamada saçlar 4 bölüme ayrılarak bir eldiven ve fırça aplikatörü yardımıyla Smoothing Fluid saça homojen bir şekilde dağıtılır. Saçlar ince uçlu bir tarak vasıtasıyla köklerden uçlara doğru taranır. Bu işlem saçlar çok ıslak kalmayacak ve ürün saç derisine nüfuz etmeyecek şekilde uygulanır. Saçlar 20 dakika boyunca bekletilir.
 
3.Adım
Yalnızca aşırı yıpranmış saçlar için uygulanan bu adım, saçın daha rahat taranmasını sağlamaktadır. Detangling Cream, tutam tutam ayrılan saça ve özellikle saç uçlarına yedirilerek uygulanır. Böylelikle saç ısı hasarından korunmuş olur. Bir tarak yardımıyla eşit olarak dağılması sağlanır.
 
4. Adım
Saçlar durulanmadan fırçalama işlemine geçilir. Saçlar 0,5 cm. kalınlığındaki ince tutamlar halinde alınarak, 6 ya da 8 kez olmak üzere, 200/210 derece ısıtılmış düzleştirme maşasıyla düzleştirilir. Bu işlem uygulanan besleyici maddelerin saça nüfuz etmesini, her bir saç telini kuvvetlendirmesini, kaplamasını sağlayacak ve saç tellerini onaracaktır.
 
5. Adım
Uygulamanın bu son aşamasında Rehydrating Mask ıslak saça uygulanır ve 5 dakika bekletilerek iyice durulanır. İşlem sonunda saçlar kurutma makinesiyle kurutulur.