gelin

 

 

 

 

 Gelin Saçı


Düğün gününüzde güzelliğinizle herkesi büyüleyip hayalinizdeki gibi bir gelin olmak istemez misiniz?   Düğünden geriye kalan fotoğraflarınızda kendiniz gibi doğal ve asil görünmek istiyorsanız kuaförünüzü doğru seçin.
Düğün öncesi saç bakım, solaryum, epilasyon, cilt bakım gibi çeşitli hizmetlerimizi size en iyi şekilde sunmak ve heyecanınızı paylaşmaktan gurur duyarız. Paket programlarımızla ihtiyacınız olan her şeyi sizin için düşündük.

Uğurkan Kuaför, düğününüzden 15 gün önce size özel saç provası yapar. Duvağınıza ve gelinliğinize göre size en çok yakışan hayalinizdeki saç modeli ve makyaj renkleri belirlenir. Son anda yaşanabilecek tüm aksaklıklar böylece giderilmiş olur. Provaya gelirken duvağınızla birlikte gelmeniz önerilir. Uğurkan Kuaför’ün son trendleri takip eden profesyonel ekibiyle modern, asil ve muhteşem bir görünüme kavuşabilirsiniz.
 
Düğününüzün zamanı, mekanı ve teması, yüz şekliniz, gelinliğinizin ve duvağınızın modeli size uygun saç ve makyajın yapılabilmesi için dikkate alınması gereken noktalardır. Düğünüzün gerçekleşeceği mekanın açık veya kapalı olması da size uygun modelin seçilmesinde belirleyici bir unsurdur. Düğününüz teknede veya deniz kenarında gerçekleşecekse fotoğraf çekilirken rüzgarda saçınızın bozulmaması için uygun bir model belirlenmelidir. Ayrıca saçınız yapılıyorken zamandan tasarruf edilmesi açısından aynı anda manikür ve pedikürünüz de yapılır.
 

Gelin Saçı

 Göztepe Şubesi 
Gelin Saçı 700 TL  
Gelin MakyajıGelin Paketi

  Göztepe Şubesi 
  Gelin Saçı
Gelin Makyaj
Kirpik Takma
Manikür
Kaş
Mini Cilt Bakımı
800 TL  

Damat Paketi

 Göztepe Şubesi 

Saç Kesimi
Sakal Kesimi
Fön
Manikür
Makyaj
Mini Cilt Bakımı

250 TL  

Nikah Paketi


  Göztepe Şubesi 
 

Gelin Saçı
Gelin Makyajı
Kirpik Takma
Manikür
Kaş
Mini Cilt Bakımı
Damat Saç Kesimi
Sakal kesimi
Fön
Manikür
Makyaj
Mini Cilt Bakımı

1000 TL