Yine, Yeni, Yeniden Erkan!..

Tarih: Pazar, 20 May 2012. Kategoriler: Spor

Yine, Yeni, Yeniden Erkan!..

Eskişehirspor un başarılı futbolcusu Erkan Zengin le daha önce de ilgilenen Bursaspor un aşkı yeniden alevlendi. Yıldız futbolcu için iddialı bir tekl

Eskişehirspor un başarılı futbolcusu Erkan Zengin le daha önce de ilgilenen Bursaspor un aşkı yeniden alevlendi. Yıldız futbolcu için iddialı bir teklifte bulunulduğu öne sürüldü.

Bursaspor da yeni sezonun transfer çalışmaları devam ederken, geride kalan sezonun devre arasında da ilgilenilen Eskişehirsporlu Erkan Zengin aşkı yeniden alevlendi.
Timsah ın yaklaşık 1 aydır nabız yokladığı yıldız futbolcu için Eskişehir ekibine teklifini sunduğu öne sürüldü.
Bursaspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam ın kadrosunda görmek istediği başarılı futbolcu için Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal a teklifte bulunulduğu ve Erkan için; Turgay Bahadır ile Musa Çağıran ile birlikte para teklifinin sunulduğu kaydedildi.
Bu çarpıcı iddia henüz doğrulanmazken, Eskişehir cephesinden nasıl bir cevap verileceği de netleşmedi.
Daha önce Eskişehirspor Kulubü, resmi internet sitesi aracılığıyla Erkan Zengin le sözleşmesini 2 yıl daha uzattığı açıklamıştı. Ocak ayı içinde yapılan açıklamada, Zengin in sözleşmesinin 2 yıl daha uzatılarak sözleşme bitiş tarihinin 31 Mayıs 2014 olduğu kamuoyuna duyulmuştu. Ancak TFF nin bilgi bankasında Erkan Zengin in sözleşme bitiş tarihi olarak 31 Mayıs 2012 tarihi gözüküyor.

  • 0.0/10 rating (0 votes)
  • Item Tag: Eskişehirspor, Futbol, Spor

Yorumlar (0)

Yorum ekle

Misafir olarak yorumluyorsun.

Bahar, insanı yaşama bağlayan en güzel şeylerden biri...

Eem Talu Eem Talu 21. May, 2012 |

saçlarımıza uygun şampuanı nasıl seçeriz

Eem Talu Eem Talu 21. May, 2012 |