Kuaförünüz saçınızı “düz terapiye” alsın

Tarih: Salı, 22 May 2012. Kategoriler: Güzellik & Bakım, Kadın

Kuaförünüz saçınızı “düz terapiye” alsın

Eczacıbaşı-Schwarzkopf’tan STRAIT Therapy Termal Düzleştirici Sistem ile 6-8 ay boyunca düz saçlar

Kıvır kıvır, dalgalı ya da bir türlü şekle girmeyen saçlarından sıkılan ve dümdüz saçları olsun isteyen kadınlar için saç uzmanı Eczacıbaşı –Schwarzkopf, yepyeni ve çok etkili bir ürün sunuyor: STRAIT Therapy.

Araştırmalar, her üç kadından birinin hayalinin dümdüz saçlar olduğunu ve moda ne olursa olsun, düz saçların kadınların bir numarası olmayı hep koruduğunu gösteriyor. STRAIT Therapy kadınların düz saç isteğine cevap veriyor.

Saçı düzleştirirken aynı zamanda saça etkileyici parlaklık ve ışıltı kazandıran STRAIT Therapy, klasik düzleştirme işlemlerinden tamamen farklı... Japon teknolojisiyle üretilen STRAIT Therapy, en son çıkan düzleştirici ürünlerle termal terapiyi birleştirerek, saçı 6-8 ay boyunca düzleştiriyor.

Koruma, Düzleştirme, Sabitleme ve Bakım olmak üzere 4 adımdan oluşan STRAIT Therapy sadece ürün eğitimi almış özel salonlarda uygulanıyor. İşlem sırasında kullanılan düzleştirme maşası saçın günümüzde kullanılan kimyasal yöntemlere oranla iki kat daha uzun süre parlaklığını ve düzlüğünü korumasına yardımcı oluyor. Saçlar, sistemdeki bakım ürünleriyle işlem boyunca korunuyor, herhangi bir zararın ortaya çıkması engelleniyor, vitamin kompleksi saçın içten ve sağlıkla yeniden yapılanmasını sağlıyor. Düzleştirme kreminin içindeki ipek proteini kompleksi ise saçların parlaklığının ve yumuşaklılığının artmasına, kolay taranmasına yardımcı oluyor.

  • 8.0/10 rating (1 votes)
  • Item Tag: Defrize, Kalıcı fön, Saç düzleştirme, STRAIT Therapy

Yorumlar (0)

Yorum ekle

Misafir olarak yorumluyorsun.

Bahar, insanı yaşama bağlayan en güzel şeylerden biri...

Eem Talu Eem Talu 21. May, 2012 |

saçlarımıza uygun şampuanı nasıl seçeriz

Eem Talu Eem Talu 21. May, 2012 |